רגע לפני שהמחירים מזנקים, נמצאה ההזדמנות למגורי יוקרה ליד הים

מגורי יוקרה במרחק נגיעה מהים ב'פארק הים' בבת ים, רצועת החוף שהפכה לפנינת המרכז

החלום לגור במגדל יוקרה במרחק נגיעה מהים יכול להפוך למציאות  כבר עכשיו. חלום שהיה בהישג ידם של בודדים בלבד שיכלו להרשות לעצמם את המחירים הגבוהים של העיר תל אביב. כעת, רגע לפני שהמחירים צפויים לזנק עוד יותר, מגדל היוקרה Sunset Tower, הנבנה בשכונת- פארק הים בבת ים, מצליח לשבור את המונופול התל אביבי. הפרוייקט, שאותו מובילה קבוצת שפיר הוותיקה באמצעות זרוע הנדל"ן שלה, שפיר מגורים, מבטיח חוויית מגורים יוקרתית באחת מרצועות הים האחרונות במרכז הארץ.

מגדל Sunset Tower  המטפס לגובה 20 קומות, מציע דירות 5 ו-6 חדרים ובנוסף מגוון דירות מיוחדות בעלות תיקרה גבוהה במיוחד. הדירות כולן מוארות בזכות המיקום האידיאלי של הפרוייקט והעיצוב האדריכלי המיוחד של הבניין הכולל חיפוי בזכוכית עם שילוב אלומניום להגדלת האור והנוף שנשקף מהאזור. מגדל Sunset  מיועד לאוהבי החיים הטובים. הפרויקט ממוקם באחד המקומות המדוברים במטרופולין של תל אביב ובמרחק הליכה מחוף הים. שכונת פארק הים, בת ים גובלת בחופיה הדרומיים של תל אביב ומבוססת על בנייה ירוקה בשילוב עם מרכזי עסקים ותעסוקה, בילוי ופנאי, ספורט, מסעדות ונופש.

במרכז השכונה ניצב פארק ירוק בהיקף 300 דונם, הנושק לטיילת ולחוף. העיצוב המוקפד של השכונה כסביבה אורבנית מטופחת, לצד מיקומה האסטרטגי בסמוך לרכבת הקלה, לנתיבי איילון ולכביש 431 לירושלים ולמודיעין, הופכים את שכונת פארק הים ללב הפועם של גוש דן.
בזכות מיקום מדהים ותכנון מדויק מציב הפרויקט רף חדש וגבוה מאי פעם בכל הנוגע לחווית מגורים איכותית. אדריכל הפרויקט, אורן שמעון, עיצב לפרויקט קירות זכוכית המשולבים עם אלומיניום לאורך הבניין המאפשרים לקרני השמש להשתקף בחללי המגורים ולהציף את הדירות בשפע של אור. עיצוב הבניין מתכתב עם המשאבים הטבעיים של הים ומקנה למגדל מראה יוקרתי. את הבריזה המגיעה מהים יחושו הדיירים דרך המרפסות בבניין.

מפרט הדירות ב-Sunset Tower הוא בסטנדרט המתקדם ביותר. כל הדירות מאובזרות ברמת גימור גבוהה, כמו גם עם מערכת חשמל ביתית הכוללת חבילת בית חכם, ומפעילה פאנלים וגופי תאורה בנגיעת כפתור. בכל דירה גם מותקנים מזגן, מטבח יוקרתי כולל ידיות אינטגרליות וריצוף בגודל 90*90 את החוויה היוקרתית משלים הלובי המפואר בגובה 5.5 מטרים ובו עמדת שמירה, חדר כושר מאובזר, לאונג' עסקים ומועדון דיירים.                   

התמונות להמחשה בלבד

טלי כהן, סמנכ"לית השיווק של שפיר מגורים, מסבירה: "בכל הארץ אפשר לראות שעתודות הקרקע בסמיכות לחוף הים הולכות ואוזלות. בתל אביב הבעיה הזו בולטת במיוחד, ולכן דירות בפרויקטים שנבנו שם ליד הים נמכרות במחיר של כ-100 אלף שקלים למ"ר ויותר. בת ים מציעה חלופה קרובה מאד לתל אביב, עם אפשרות למגורים בסמוך לים, והמחירים בעיר עומדים כרגע על כ-40 אלף שקלים למ"ר – פער משמעותי לעומת תל אביב".

לדברי כהן, אחרי המלחמה צפויים המחירים לזנק. "ההאטה בהתחלות הבנייה ועליית הריבית הביאו למשבר בשוק הנדל"ן עוד לפני המלחמה", היא מתארת. כאשר מוסיפים לכך את הצפי לירידת הריבית, מסבירה כהן, התוצאה תהיה עלייה בביקוש לנדל"ן. "הבעיה היא שהשוק יסבול ממחסור בדירות – מה שיוביל לעליית מחירים. ".

רוצים לשמוע עוד על הפרויקט

השאירו פרטים כעת ואחד מנציגינו יצרו איתכם קשר

בחודשי דצמבר 2023 ראינו מגמה שונה מזאת שהייתה בחודשים אוקטובר נובמבר עם התאוששות משמעותית בהתעניינות וברכישות בפועל של דירות, השינוי בכלל השוק מבוסס בין היתר על הרצון לחזור לשיגרה וכן לגורמים הקשורים להיערכות לעליית מחירים בעקבות הירידה בהיצע הדירות, המחסור הלאומי בידיים עובדות והביקוש לדירות עם ממדים. כל אלה מצביעים על כך שההזדמנות שהפרויקט מציע כרגע היא הזדמנות שכנראה  לא תחזור".   

בימים אלו יצאה החברה עם תנאי תשלום מיוחדים – התשלום הראשון מהון העצמי הוא בסך 15% מערך העסקה. החברה נותנת הלוואת קבלן בסך 500,000 ₪ ללא ריבית וללא הצמדה ואת היתרה משלמים בסמוך לקבלת הדירה.

באופן טבעי, אמון, אחריות ובטחון הם תנאים הכרחיים בעסקאות נדל"ן – ובחוויית מגורים איכותית בפרט. דיירי ה-Sunset Tower נהנים מהניסיון והאמינות של קבוצת שפיר, מחברות הבנייה והתשתיות הוותיקות והמוערכות בישראל, המשמשת הן כיזם והן כקבלן הפרויקט. על שמה של חברת שפיר רשומים פרויקטי בנייה ברחבי הארץ הכוללים אלפי יחידות דיור בשכונות מובילות ברעננה, הרצליה, אור יהודה, ראש העין, חריש ומודיעין. האחריות המלאה של שפיר לביצוע הפרויקט, משלב הייזום ועד מסירת המפתחות לדיירים, הינה עוגן יציב לדיירים. כך, הפרויקט מבטיח את החוויה האיכותית ביותר של מגדל יוקרה תל אביבי במחיר שפוי.

בשיתוף קבוצת שפיר